Pralnia hotelowa

Jedną z usług, które świadczy nasza nowoczesna pralnia hotelowa, jest czyszczenie bielizny hotelowej. Jest ona wyjątkowo ważnym elementem, mającym kluczowy wpływ na budowany wizerunek marki. Goście bez wątpienia docenią fakt, iż pozostawione do ich dyspozycji artykuły łazienkowe i pościelowe będą zachwycały świeżością, miękkością i delikatnością w kontakcie ze skóra. Staranna i cykliczna kontrola jakości oraz stanu artykułów stanowiących wyposażenie pokojów i apartamentów pozwoli Państwu na zachowanie bielizny w doskonałym stanie, a tym samym cieszenia się stale rosnącą satysfakcją Klientów.

 

Nasza pralnia hotelowa proces czyszczenia bielizny pościelowej zoptymalizowała w taki sposób, aby móc Państwu zaoferować usługi skuteczne, efektywne, niedrogie, terminowe oraz pozwalające zatroszczyć się o doskonały stan artykułów pościelowych. Dostarczana nam zabrudzona bielizna zostaje posortowana zgodnie z przyjętymi kryteriami, którymi są: kolor i rodzaj tkaniny oraz rodzaj zabrudzenia. W kolejnym etapie zostaje ona przekazana pralni hotelowej, gdzie poddana jest specjalistycznemu czyszczeniu. Wykorzystanie sprawdzonych i bezpiecznych dla tkanin środków pozwala nam skutecznie uporać się z każdym typem zabrudzenia. Na sam koniec bielizna zostaje skontrolowana pod kątem jakości oraz ewentualnych uszkodzeń materiału, które natychmiast są przez nas naprawiane. Wyprasowana, wymaglowana oraz starannie zapakowana bielizna zostaje w doskonałym stanie odesłana do Klienta.

Naszą ofertę jesteśmy gotowi dostosowywać do indywidualnych oczekiwań Klientów.


Podsumowując:


Oferujemy Państwu:

  • usługę odbioru oraz transportu artykułów pościelowych (do dyspozycji mamy nasz transporter);
  • kompleksowe czyszczenie ? nasza pralnia hotelowa gotowa jest do współpracy długotrwałej oraz świadczenia usług regularnego prania;
  • prasowanie/maglowanie bielizny pościelowej;
  • rzetelną kontrolę jakości, sprawdzającą wystąpienie ewentualnych uszkodzeń materiału;
  • staranne pakowanie bielizny;
  • terminową realizację zleceń;
  • stały kontakt z naszymi pracownikami;
  • możliwość skorzystania z bielizny zastępczej na czas świadczonych przez nas usług;
  • wynajem koszy jezdnych na bieliznę pościelową bez zabrudzeń oraz bieliznę brudną, przygotowywana do prania.

 

 
H2O-CHEMICAL PLUS
Ul.Srebrna 43
85-461 Bydgoszcz
tel. 52-581-54-03
NIP: 9531015565