Pralnia odzieży roboczej

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z usługą jaką oferuje nasza pralnia odzieży roboczej. Dzięki tej ofercie możliwe będzie utrzymanie ubrań roboczych zatrudnionego personelu, w pełnej czystości. Regularna, staranna kontrola jakości i stanu każdego z ubrań, a następnie ich naprawa, sprawia, iż bez Państwa zaangażowania pracownicy zachowują zawsze odpowiedni wygląd. Pranie odzieży roboczej, które oferujemy sprawi, że wizerunek Państwa działalności ulegnie polepszeniu.

 

Odzież zabrudzona, w pierwszej kolejności poddawana jest sortowaniu. W naszej pralni ubrania sortujemy według rodzaju tkaniny, z której są wykonane oraz ich barwy, a – przede wszystkim – branży. Następnie ubrania zostają wyczyszczone przy pomocy specjalistycznych środków. Pod uwagę bierzemy rodzaj powstałych plam i dobieramy preparaty tak, by usunąć wszystkie zabrudzenia. W następnej kolejności ubrania są suszone w tunelach parowych przez co zostają wygładzone i zdezynfekowane.

 

Po zakończeniu prania, odzież zostaje poddana kontroli jakości. Etap ten ma na celu wychwycenie ewentualnych uszkodzeń materiału oraz ich usunięcie. Następnie, po całym procesie, odzież zostaje zapakowana i odesłana na adres, wskazany przez Klienta.

 

Na Państwa życzenie możemy zaopatrzyć ubrania w emblematy imienne, co umożliwia zapakowanie każdego ich kompletu osobno. To zaś zapewni pracownikowi szybkie odnalezienie swojego ubrania. Tym, co wyróżnia naszą firmę, jest oferta dostosowana do indywidualnych potrzeb każdego naszego przyszłego Klienta.


Podsumowując

 

Oferujemy Państwu:

  • odbiór zabrudzonej i przywóz czystej odzieży roboczej transportem H2O - CHEMICAL,
  • regularne pranie i czyszczenie,
  • indywidualne oznakowanie ubrań - na życzenie klienta,
  • kontrolę stanu i jakości strojów,
  • podstawową naprawę zniszczonych ubrań,
  • składanie i pakowanie,
  • punktualność oraz profesjonalizm w realizacji zleceń,
  • stałą opiekę nad klientem.


 

 
H2O-CHEMICAL PLUS
Ul.Srebrna 43
85-461 Bydgoszcz
tel. 52-581-54-03
NIP: 9531015565